Soru ve Cevap

" Herkes Güzel Konuşabilir! "

Bu bağlantıya tıklayarak eğitim içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evet, her ödeviniz bireysel ses kayıtlarınızla kontrol ve analiz edilecek, sizin sorunlarınıza uygun size özel çalışmalar verilecek.

Bizim derslerimiz kesinlikle bir video kaydı değil. Her ders canlı yapılır, derslerde soru sorabilir, kişisel problemleriniz için tavsiyeler alabilirsiniz.

Evet, tabii ki, her dersin sonunda 30 dakikalık bir soru-cevap bölümü oluyor bu kısımda islediğiniz gibi hocalarımızla görüşebilirsiniz.

Her dersimiz kayıt altına alınıp sizinle paylaşılıyor. Yapacağınız çalışmalar doküman halinde size iletiliyor ve yaptığınız ödev bireysel olarak ses kayıtlarınızla kontrol ediliyor, bu sayede kesinlikle eğitimden geri kalmazsınız.

Evet, her ders sonrası notlar sizinle paylaşılıyor, bir bütün halinde hepsini fotoğraflı bir şekilde görmek isterseniz kitabımıza ulaşabilirsiniz.

Bağlantıya tıklayarak kayıt olabilirsiniz?

Evet, taksit seçeneğimiz mevcut bağlantıya tıklayarak kayıt olup ödemenizi bankanızın size tanıdığı taksit seçeneklerine göre yapabilirsiniz.

Evet, tabii ki çok faydalı olacak. Kendinizi doğru ve etkili ifade edebilmenizi sağlayacak en önemli faktör etkili bir konuşmadır.

Harf yutmak veya bir harfi söyleyememek diksiyonun artikülasyon konusuyla alakalıdır ve eğitimimizde bu konu detaylı bir şekilde işleniyor ve harfler üzerinde yaşadığınız her problem tek tek çözülüyor

Konuşurken nefessi kalıyorsanız sorununuz yanlış nefes almaktan kaynaklanır. Diksiyon eğitimi size doğru nefes almayı öğretir ve bu sorun ortadan kalkar.

Evet, ses çalışmaları oluyor eğitimimiz içinde, sesinizi doğru ve etkili kullanmak için gerekli ses çalışmaları yapılıyor.

Hayır, kekemelik ve tutukluk durumu diksiyonun alanına girmiyor bu yüzden yardımcı olamıyoruz, konuşma ve dil terapistine gitmeniz gerekiyor.